Wolna Strefa

Sekcje

SEKCJA ARTYSTYCZNA

Jest to połączenie, sekcji plastycznej i sekcji muzyczno-wokalnej. Na zajęciach w zależności od liczebności grupy organizujemy warsztaty plastyczne, tworząc jedyne w swoim rodzaju rękodzieło. Część muzyczno-wokalna obejmuje naukę gry na instrumentach oraz rozwijanie wokalu przez śpiewanie naszych ulubionych piosenek.

 

SEKCJA TEATRALNA

Zajęcia teatralne obejmują szerokie spektrum talentów, nad którymi wspólnie pracujemy. Tutaj ćwiczymy poprawną dykcję, warsztat aktorski, ale także organizacyjny. W naszym repertuarze znajdują się teksty literatury pięknej z powodzeniem wystawiane przez naszych podopiecznych.

 

SEKCJA KULTURALNA

W ramach tej sekcji organizujemy wspólne wyjścia do teatru, kina oraz innych instytucji kulturalnych. Główną ideą tych zajęć jest zapoznawanie młodzieży z wartościowymi tekstami kultury.

 

SEKCJA SPORTOWA

Jeżeli lubisz aktywnie spędzać czas to ta sekcja jest dla Ciebie! W ramach sekcji można uprawiać różne dyscypliny, np. piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy badmintona. Chodzimy na basen i halę sportową. Uczestnicy biorą także udział w różnych zawodach międzyklubowych i innych.


SEKCJA IQ

Na tej sekcji możesz rozwinąć się intelektualnie przy pomocy różnego rodzaju zabaw, quizów, zagadek poszerzamy swoje horyzonty. Zapraszamy!!!

 

SEKCJA RADIOWA

W naszych klubach działa radio internetowe " Wolna Strefa". Redaktorami oraz prowadzącymi są klubowicze, którzy dzięki pracy w radiu doskonalą swoje dziennikarskie talenty. Praca w radio polega na zbieraniu i opracowywaniu bieżących wiadomości z życia klubów i nie tylko oraz na prowadzeniu tematycznych audycji w profesjonalnym studio radiowym. Jeśli masz ochotę zostać dziennikarzem radiowym dołącz do naszej wesołej ekipy!