Wolna Strefa

Styczeń 2019

Opublikowano: 06.01.2019

Witamy w Nowym Roku!
Pragniemy życzyć wszystkim odwiedzającym nas Gościom wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia na każdy dzień. A także...dużo śniegu tej zimy! :-)

 

My właśnie z niego ostatnio bardzo się cieszymy i korzystamy jak najbardziej, póki mamy go jeszcze pod dostatkiem :-) Zatem wyjścia na sanki i lepienie bałwanów to teraz klubowa codzienność :)

Ale znajdujemy również czas na spotkania z kulturą. Za nami sobotnie wyjście na spektakl amatorskiego teatru młodzieżowego. Nasi Klubowicze poza obejrzeniem sztuki mieli okazję porozmawiać z aktorami i zobaczyć ich pracę od kulis.

\

 

A dla relaksu... gra w tenisa stołowego.

 

 

Rozpoczęły się ferie, a wraz z nimi cała moc atrakcji. Jedną z pierwszych byłą wizyta w kieleckim Geoparku, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach, zagrać w gigantyczną grę planszową oraz szlifować własny kawałek piaskowca.

 

 

Dzień później wybraliśmy się do Klubu WS Naruszewicza, gdzie wzięliśmy udział w międzyklubowym turnieju tenisa stołowego. :-)
Psst... mamy mistrzostwo ;-)

 

 

A w piątek - tańce, piruety i akrobacje na lodzie! :-)

 

 

tydzień ferii rozpoczęliśmy bardzo smakowicie (co miało być jedynie zapowiedzią pyszności tygodnia), bo od warsztatów w pizzerii Dominium.

 

 

A w środę... dzień spędzony w towarzystwie Seniorów z Klubu obok. Oprócz międzypokoleniowych turniejów w tenisa stołowego i piłkarzyki wspólne lepienie pierogów :-)

 

 

W trakcie ferii odbył się również Turniej piłkarski im. Adama Gołąba oraz luźne rozgrywki w siatkówkę.

 

 

A w ostatni weekend - dyskoteka karnawałowa w piątek i wyjście na spektakl do KCK.